"Day, ut ia pobrusa, a ti poziwai"

Henryków - gmina Ziębice - powiat ząbkowicki - województwo dolnośląskie

Wyświetl większą mapę
Księga Gości
poziwai@gmail.com
Stowarzyszenie Przyjaciół Henrykowa
  KONTAKT
  Sołtys tel.            +48 695 958 142
poziwai@gmail.com
Stare "nowe" zdjęcia
     Ziębice
        LKS Henrykowianka
      
Copyright by Polis 2012
Zespół Szkół Samorządowych w Henrykowie
maj copy
Liczniki wizyt
Copyright by Polis 2012
 
Stowarzyszenie Przyjaciół Henrykowa
Sołtys i Rada Sołecka Henrykowa ma zamiar powołać Stowarzyszenie Przyjaciół Henrykowa. Organizacja będzie mieć na celu rozwój naszej miejscowości pod względem turystycznym, ekonomicznym oraz  poprawę warunków życia w naszym regionie. Na wyżej wymienione cele "Stowarzyszenie" będzie starać się o pozyskiwanie środków z różnych grup społecznych chcących zaangażować się w projekt.
        W związku z powyższym chętnych do współpracy prosimy o kontaktowanie się z sołtysem pod nr. tel. +48 695 958 142 lub e-mail.
poziwai@gmail.com. Wszelkie pomysły i sugesteie na "Henryków" mile widziane. Im więcej chętnych do pomocy-tym większa szansa powodzenia naszej społecznej organizacji. W niedługim czasie przedstawimy "Statut" organizcji oraz sprecyzowane cele jej działania.
stow3_800x600 stow4_800x600 stowarz_800x600
     Mamy zaszczyt poinformować wszystkich zainteresowanych, a w szczególności członków STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ HENRYKOWA, że w dniu 12.11.2012 w wyniku starań wielu osób wspomniana organizacja decyzją SĄDU REJONOWEGO DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNA WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000439629. Oznacza to, że organizacja może w sposób legalny działać na korzyść rozwoju Henrykowa. Na wcześnieszym zebraniu członków wyłoniono zarząd stowarzyszenia.

Lisowski Krzysztof      - prezes zarządu
Knychas Dawid           - członek zarządu
Łazarczuk Elżbieta      - członek zarzą
Marcinkowski Ryszard - członek zarządu

oraz komisję rewizyjną, w skład której weszły następujące osoby.

Gwiazdowski Dariusz
Ramuś Krzyszrof
Szczepańczuk Ryszard

Pozostało tylko pogratulować nowo powstałej organizacji i życzyć owocnej pracy, pozyskiwania środków na rozwój Henrykowa oraz przystąpienia nowych członków z bogatą osobowością, mających pomysły na naszą historyczną miejscowość.
W niedługim czasie odbędzie się zebranie odnośnie kierunku działania "stowarzyszenia", na które zaprosimy wszystkich członków organizacji oraz przyszłych działaczy.
<<<<
<<<<